MÖBLER / Bord / Skrivbord 14623461
nr 1462 3461
Skrivbord
mahogny, England, 1800-tal. Bredd: 91, djup: 55 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:07:30
350 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)